| Sill a întrebat:

De ce oare singurul argument pe care il aduc fanii lui JB noua, celor care-l uram este ca il invidiem? adica au dreptate voi nu sunteti invidiosi ca nu detineti o voce de fata(nicio ofensa fetelor)adica serios cum putem noi sa traim aflandu-ne in umbra lui JB? ma lasati? de ce naiba va place copilul asta schizofrenic si afon, care atunci cand canta parca s-ar auzi o mata constipata? in viitor spionii vor fi pusi sa asculte JB pana nu mai suporta si spun totul iar scaunul electric si injectia letala va fi inlocuita cu ascultarea a 2 melodii de Justin Bieber

15 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

O fii cum o fii dar se pare ca desi sunt multi care il urasc, sunt multi care asculta muzica lui avand peste 200 milioande de vizulaizari pe youtube. Eu personal, nu prea ascult in prostie JB, poate o melodie, maxim doua. Dar gusturile nu se discuta, si trebuie sa recunoastem ca din diverse motive, are succes si fani.

| Crystal1807 a răspuns:

rolling on the floor))))

pai eu nu am zis asta despre nimeni, desi imi place JB, dar tu ma faci sa cred contrariul laughing adica ce sa inteleg din aceste jigniri.doar ca esti invidios/a

| IepurashRocker a răspuns:

Mie sincer îmi place happy adicã, mã enerveazã faptul cã multe au o obsesie fatsã de el, dar totusi, majoritatea fetelor(inclusiv eu) au o micã obsesie pentru un cântãrets / actor... Justin e OK, unele melodii îs chiar faine. Si mno, asta e vocea lui laughinglaughing I se mai schimbã în timp.

| JBeebsAndUsher a răspuns:

Poy Justin canta super tare. la unii baieti li ciuda pe el pentru ca au multe fane si este atat de dulcehee hee nu sunt disperata dupa el da chiar canta fain big grin

Răspuns utilizator avertizat
| alexH a răspuns:

Nu-l urasc, fiindca sunt un om pasnic, dar recunosc ca l-as injunghia. Cum formatii ca Metallica, Black Sabbath, Judas Priest, Led Zeppelin, the Beatels sau Rolling Stones, pot fi in umbra copilului astuia? Nu am am nimic impotriva lui, mie personal nu-mi place, mi se pare normal ca fetele de varsta lui sa-l placa, doar e plin de bani. Dar totusi, totul are o limita.
Parerea mea.winking

| ☁miss εïзutterfly☂ a răspuns:

Nici mie nu-mi place! Are 16 ani si arata ca la 13... e penal frate, adica in videoclipuri danseaza cu fete cu 10 cm mai mari decat el laughing

| Kabraxas a răspuns:

E usor sa canti melodii tampite cu voce de fetita si sa ai miliarde dar e mai greu la un instrument si sa primesti mai putini bani.
So, burn in hell, JB!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e asta? http://sp2.ro/3178c3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor) TARE!

Tipu asta cand o sa ajunga la pubertate (inca astept... rolling eyes) o sa-si piarda vocea si atunci probabil o sa scapam de el pentru o perioada thinking cine stie? Am intrat zilele astea pe youtube si am dat din intamplare peste userii care fac parte din oreganziarea Metal Militia care au facut din clipul"baby" cel mai urat clip din istoria site-ului.Pentru distractie mi se pare o chestie chiar misto big grin dar nu o sa rezolve nimeni niciodata nimic pe net din pacate. Pustiulica nu cred ca o sa renunte vreodata (si nici nu prea vad de ce, ii merge bine rolling eyes) pentru ca e sustinut de media si promovat de alti artisti la fel de "valorosi". Mzuica si-asa se duce de rapa indiferent de gen.(Ramanem cu anii '60-'90)Pacat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm straight face
dar de il urasti? ti-a facut ceva? inteleg frate poate nu`ti place. dar de ce il urasti?

pff ce mentalitate straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol cocalarule ca esti gelos in primul rand nu are voce de fata ci poate ai u de cocasyde macar e super dragutzzz si celebru u esti un cocalar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor mie nu imi place JB e prea fitos cu aere de vedeta...bleah! il urasc

| Dumb0 a răspuns:

Fetelor le place de el fiindca le plac copii astia mai posti de felul lor ma frate are drptete omu. Eu unu chiar nu sunt invidios, dar chiar nu imi place cum canta si nu as spune nimic despre el da de cand e vedeta el se crede cel mai tare si el se saruta cu baietii la filmari... oh go on nu imi spuneti mie de el fiindca e un prost are fitee si o voce de mata pe care o doare in gat... are el un fel de a fii sa enerveze lumea dar, fetelor, nu inteleg ce va place de el cat timp nu il cunoastetiwinking snteti doar "orbite" de faima lui.

| Georgianna_8839 a răspuns:

Am facut cea mai mare prostie ca am vb cu el pentru ca toti prietenii mau abandonat si toata lumea vb urat destre el