| HermioneLove a întrebat:

De ce se spune ca Justin Bieber este GAY? straight face adica eu stiu ca este impreuna cu Selena Gomez si ea este FATA! deci nu inteleg de ce unii zic ca Justin ar fi gay!
Nu-mi place cum canta aproape deloc, dar nu inteleg de ce spuneti astfel de chestii neadevarate despre el?!

Răspuns Câştigător
| SwagSwag a răspuns:

Pentru ca lumea e rea si invidioasa. pentru ca doar la 18 ani a ajuns foarte sus...se spune ca e "gay" din cauza unei fotografii facute prin 2006 sau 2007 nu stiu sigur.cand el si mama lui mergeau la cumparaturi si au fost prinsi intr-o adunare a celor pe invers sa zicem asa.si de atunci zic oamneii ca ar fi "gay"
dar nu e nimic adevarat
cum ai zis si tu e cu Selena.ea e FATA
Pa happy

9 răspunsuri:
| P1x3lMD a răspuns:

Eu il urasc pe Bieber(N asa trebuie sa arate un baiat de virsta lui)
Raspunsbig grinIN INVIDIE

| zaooo a răspuns:

De unde sti tu ca nu e poate selena e cu el din interes sau imagine e enervant pentru ca el a fost luat dupa drumuri si acum are o gramada de fitee an cap nu uita niciodata de unde ai plecat

| HermioneLove explică (pentru zaooo):

Da este adevarat dar asta nu-l face sa fie gay!happy

| RelaxedGirl a răspuns:

Lumea este rea... Pustiul este nou in industria muzicala asa ca unii oameni au vrut sa faca misto de el, asa sunt unii oameni..rai si nesimtiti!happy

| robudaniela33 a răspuns:

Pentru ca e adevarat, a fost prins de niste oameni cum era cu un baiat...straight face

| ceraselaviorela a răspuns:

A recunoscut ca este gay

| Na_Mi_1990 a răspuns:

Nu stiu asa spun si colegi mei eu cred ca nu e adevarat