| poxi a întrebat:

De ce toata lumea este innebunita dupa justin bieber? Si mie imi place dar nu sunt disperata ca altii!

Răspuns Câştigător
| Denisaa a răspuns:

Asa sunt si eu ca tine.Imi plac 2-3 melodii.Probabil fetele se uita la el,"uite, e celebritate, e frumos..."(cicabig grin). Am vazut o intrebare in care o fata intreba..."Credeti ca m-as potrivi cu Justin Bieber?love struck"

laughingMa rog, fiecare cu gusturile saletongue.

17 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Pentru ca este un baiat chipes pentru fete

Răspuns utilizator avertizat
| Lαααα a răspuns:

Bunahappy.
Pt ca nu au toate tiglele pe casarolling on the floor

| Necunoscută a răspuns:

waiting Sincer, cred ca exagerezi straight face cand spui "Toata lumea". Nu, nu toata lumea, doar fetele in general pana in 14-15 ani. Si sunt "disperatii" dupa J. B din cauza faptului ca arata...bine. happy Parerea mea, si in plus e o vedeta a copiilor, recent aparuta in lumea vedetelor. Si e ca si Hannah Montana, si ea e adorata de toti copilasiitonguehappy

| Deyutza a răspuns:

Sunt de acord cu g'eorgik chiar is putin baieti care sa cante muz pentru. fete(mai ales) si sa arate bine...nu's innebunita dupa el dar imi place destul de mult!happy

| Andrada_5061 a răspuns:

Pai e idolul Momentului...Yep si mie imi placelove struckzambetul ala ochii aia vocea dar nici chiar obSesS.Si are destul de multe admiratoare are o gramada de hit`turi:XOrikm nu vine in Romanialaughingoh go onRomancele isi fac sperantse aiurea

| Cubulets a răspuns:

Da sa stii ca si eu ma intreb.
da intadevar unii oameni chiar ca sunt innebuniti dupa jusin bieber.
dar lae va trece...
saptamana viitoare sunt innebuniti dupa altii...

| deea40 a răspuns:

Eu nu il plac deloc. adiak eu numai o melodie stiu de a lui si nici aia nu stiu cum se numeste.
deci eu nu is fana de loc
al lui
el e dragytz nimic de zic dar nu imi placehee hee

| Andrelutssa a răspuns:

Pai depinde
fiecare cu gusturile lui
nu se gasesc baieti ca justin in Romania

| Tasya05 a răspuns:

Stii... Eu sunt o mare fana Justin Bieber! Si intr-adevar sunt obsedata dupa el, are ceva special cu care innebuneste toate fetele! Pot spune ca eu sunt fana justin bieber dintr-o prostie. Pur si simplu eram la scoala si in revista cutezatorii a aparut justin bieber. Toate fetele erau disperate, toate tipau, ceva de genul,, Fataaaaaaaaaaaaa... Uite-l pe Justinnn! E cel mai dragutzzz si frumos baiat din lume!'' Eu ma uitam ciudat la ele pentru ca nu stiam cine este acest Justin si dc spun toate ca e cel mai frumos baiat din lume. Asa in fine. Prima data nu mi-a placut. Dar acum am 12 ani si imi aduc aminte la banchetul din clasa a 4-a unde am ascultat numai justin si unde ne-am uitat numai la poze cu el. Apoi am ajuns acasa si m-am inforamat mai multe despre el. Iar a doua zi eram disperata dupa el. PLus il visez aproape in fiecare seara. :)
De ce imi place?
Sincer nu stiu. Eu am adorat de prima oara ochii si zambetul lui si in special vocea! Pe mine nu ma pasioaneaza ca are bani sau ca e faimos. Imi place pentru ca este sa zic asa,, zapacit'' si,, de gasca'' (nasa mea locuieste in Canada si a stat de vorba cu justin si mi-a spus ca e ftt de gasca si ftt zapacit) este si fttt frumos ce sa mai. Si nu stiu daca in zilele de azi mai exista baietii care sa cante melodii pentru fete. El are muzica speciala pentru fete! Deaia are numai fane.Deci raspunsul este ca in general fetele sunt disperate dupa el pentru ca este unic! Adica un baiat frumosss sa cante numai melodii de dragoste si sa faca muzica numai pentru fete, e ceva. si mai ales are cei mai frumosii ochii din lume!:X http://www.youtube.com/watch?v=JWoMBofvX2U

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Pentru ca nu stiu cine e acela happy

Pa, pa.

| ♥G'eorgik a răspuns:

Idem draga.happy...nu stiu poate ca nu's chiar asa mult baieti tineri care sa cante muzica usoarahappy si arata binehappy

| alexandra14_5517 a răspuns:

Poate pentru ca JB are putin din toate: voce, frumusete si faima. Sincer, cred ca unele exagereaza. Si mie imi place o piesa, maxim doua de la el, dar nu sunt obsedata. Le va trece, cand va imbatrani putin Justinhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc andreea si am 15 ani. mie imi place la nebunie Justin Bieber :X.Il plac toate fetele ptk. e foarte frumos, are zambetul f frumos, ochii la fel si ca e celebru kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi place de loc... si da sunt fata,,, dar nu il plac de loc.nici pe el nici vocea lui

| sweetcat95 a răspuns:

Pentru ca a adus ceva noulaughing. Vocea lui e diferita si...tot timpul vom fi copiibig grin. Ce iubesc cel mai mult copii?-Jucariile noi! Stai linistita! Va trece si isteria JBbig grin.

| SASKE a răspuns:

Eu cred ca lumia este inebunita de el ca este frumos si talentat poate ca de la alt ceva innebunesc de exemplu la mine incap e numai Justin in mintia mia da mai ales cind ascult cintecele lui vapse mor de dinsu cit e de frumos