| vioreld a întrebat:

De ceva vreme compun melodii, nu stiu de unde imi vin versurile, dar pot spune ca au legatura, rima, de toate. Versurile sunt in limba romana si in limba engleza, dar am compus doar textele, fara linia melodia (negativ); deoarece nu stiu sa fac negative pe calculator. Melodiile sunt : dance, pop si lente.
Cum pot face sa ma,, afirm" cu aceste melodii?

2 răspunsuri:
| AtomiX a răspuns:

Poti invata sa faci negative, daca ai si voce sa canti este si mai bine sau poti lua legatura cu oameni care deja stiu asta si tu sa faci doar versurile. In general cei care se pricep la negative nu sunt asa buni la versuri, stiu din propria experienta big grin plus ca a confirmat si "lotus21" happy Baftawinking

| lotus21 a răspuns:

Salut vioreld! Eu nu prea ma pricep la versuri dar la linie melodica ma pricep(asa cat sa ma descurc). ideea e ca si eu vreau sa ma afirm. dar... poate mai vorbim. Salut!