| geo_fili_2006 a întrebat:

De ceva vreme fredonez dintr-o melodie "... i need somebody...", dar nu stiu cum il cheama pe cantaret.Stiu doar ca melodie o canta ragusit, sau asa canta el si cred ca este negru cantaretul; genul de melodie este reggae, cel putin asa imi aduc aminte ca este lenta! Dau fundita primului care imi raspunde!

Răspuns Câştigător
| oana_4978 a răspuns:

Faze-Need Someboddy ori Maceo Parker-I need someboddy cauta-le pe you tube si ai sa iti dai seama care din cele doua meledii e cea pe care o cauti

3 răspunsuri:
| L0r3na a răspuns:

N-o fi cumva "febra" Justin Bieber ft Usher -"Somebody to love"

| BuBuRuZzZa_1967 a răspuns:

George Hora? [fundita?puppy dog eyes]:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi "use sombody" de kings of leon