| Bijã18Mãdã a întrebat:

am nevoie de putin ajutor.
Caut o melodie, dar problema este ca nu imi aduc aminte numele, cantaretul sau cel putin vreun vers.
Stiu doar ca e o melodie de dragoste o canta un barbat si o femeie, barbatul are un accent putin cam ciudat, si este pe un fundal alb/negru.
Lasa-ti raspuns, va rog frumos, ca eu cred ca innebunesc, caci nu resusesc sa o gasesc happy
Va multumesc din-nainte

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Greu de gasit.Este un tipar comun multor videoclipuri.

| DrTerrible a răspuns:

Daca nu stii nimic nimic din ea e foarte greu de indentificat.Sunt mii de melodii pe fundal alb negru cantate de un barbat si o femeie.

| Bijã18Mãdã explică (pentru DrTerrible):

Asa este big grin, pot sa spun k barbatu` are un accent ciudat, k si cum nu ar fi roman