| lovetokyo a întrebat:

De fiecare data cand vreua sa intru pe site-ul cantaretului de hip-hop Spike imi cere un username si password pentru a ma loga si a vedea continutul site-ului ce pot sa fac pentru a intra pe el? sau cum pot sa-mi fac un username si un password pentru a ma loga sau cum pot sa aflu care sunt?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o defectiune a site-ului a scris Spike pe facebook mie imi spune 'we'll come back shortly' e asteptam si vedem.Nu te panica ca in scurt timp cred ca va fi rezolvata problema.

| lovetokyo explică:

Mersi pentru raspuns.