| anonim_4396 a întrebat:

De la ascultatul muzicii in casti pentru o durata mai mare de timp poti pati ceva? poti surzi?

2 răspunsuri:
| AmPiticiPeCreier a răspuns:

Nu cred ca se poate surzi, insa auzul iti este cu singuranta afectat. Chiar daca efectele nu sunt foarte vizibile tot exista. In primul rand numarul bacteriilor din urechi cresc si presiunea pe timpan este destul de mare. Acum depinde si cat de sensibile sunt urechile tale. happy

| MloweyPryss a răspuns:

Poate avea dreptate "Woodentpints"! Sunt doar zvonuri, acum depinde si de organismul fiecaruia!