| ioanagm a întrebat:

De unde cumpar si eu in tara asta cd-uri originale? chiar sunt singura care cumpara asa ceva?

3 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

De la Diverta si din benzinarii. Si eu cumpar CD-uri originale, dar numai de la trupele care imi plac toate piesele, nu cumpar un CD ca l-a lansat cine stie acum, cumpar doar ce imi place. Si la concerta ma duc cu CD-ul si i-au autograf. Sa vedeti cat de fericiti sunt artistii cand te duci cu CD-ul la ei, radiaza, raman impresionati. Alex de exemplu a insistat sa facem poze pana a iesit una bine ca nu-i placea lui cum ieseau, ca era noapte laughing

| Rezzo a răspuns:

Diverta, si nu esti singura mai sunt si altii, da eu personal atat timp cat gasesc pe acest internet multe lucruri piratate de ce sa stau sa dau bani pe ele ca oricum nu-mi folosesc mai incolo, le downloadez si dupa aia le sterg.

| LauraNica92 a răspuns:

Din magazinele de specialitate.