| yummygirlforfun a întrebat:

Funda mare., cum cumpar de pe bershka.com? adica e un site de cumparaturi online, poti sa-ti alegi tara, da nu pot sa cumpar, nu e nicaieri nu stiu ceva buy sau cumpara sau adauga in cos...nimic

2 răspunsuri:
| Loredana_7081 a răspuns:

Si eu vreau sa cumpar si dupa cate am vazut este optiunea aia jos About us si apoi apare si ramura Contact, eu sincera sa fiu nu prea imi vine sa sun laughing big grin

| AnDr3eA09 a răspuns:

Este un site doar pentru a informa clienti despre noutatile care se afla in mazagine...nu poti cumpara dupa site din pacate.