| LadyM_8234 a întrebat:

De unde pot cumpara filmul "The Wiz" sau concertul din 1996 a lui Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| Jane a răspuns:

Salut! Din cate stiu, concertul din 1996 al lui Michael nu este pe DVD, dar eu il am pe cel din 1992 si e foarte frumos. Le poti comanda pe amandoua de pe Internet. Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Aოтuu a răspuns:

Sunt de acord cu Jane, concertul din '96 nu e pe dvd, ci cel din '92 este pe dvd si poti sa il cumperi din magazine precum kaulfland (nu e sigur), carrefour sau real. sper ca te-am ajutat happy

| Halloween a răspuns:

Filmul "The Wiz" nu prea cred ca il gasesti nici pe internet (CD oficial) chiar asa de usor.pentru ca si eu am cautat si am dat de ceva ce mi s-a parut nesigur cu achizitionarea lui asa ca l-am downloadat iar despre 1996 nu am gasit aproape nimic pe net...

| wana81 a răspuns:

Am si filmul The wiz si concertul din 1996winking