| BuradaCosmin a întrebat:

De unde pot face rost de melodia de intrare a lui Christian din wwe gratis dau fundita >Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| patolucyan21 a răspuns:

Deabia ieri am facut si eu rost de ea chinuindu-ma mult! trebuie sa ai un program num. you tube downloader mp3. il downloadezi si il instalezi. Il deschizi si iti apara undeva sa scrii site-ul adica http://www. youtube... si dedesubt iti arata unde vrei sa salvezi alegi folderul unde vrei sa o salvezi si dai in colt jos dreapta scrie download apesi download dupa ce ai facut ce ti-am zis!
asa faci cu orice melodie care vrei u dar site-ul trebuie sa fie neaparat http://www. youtube...

5 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Id meu cornel_sefuu7 sa ti-l trimit

| CookieDiamond a răspuns:

De pe fisierul meu big grin

| BlackList00 a răspuns:

Si eu ma intrebare asta de 2 ani laughing

| DarkAngel_3471 a răspuns:

O gasesti pe youtube.com
Folosesti un client yutube cacher si o downladezi gratis!

| marianpoto a răspuns:

Pai poti sa faci rost pe google scriind christian wwe free download