| Stefanutz_Panaete_1998_7oC4 a întrebat:

De unde pot lua un playlist cu muzica populara pentru revelion? Un link ceva? funda pls

Răspuns Câştigător
| cristiiiiiii a răspuns:

Eu zic sa iti downloadezi tu ce melodii iti plac si sa iti faci propriul playlist happy

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Din ce-am vazut la doleantele unor membri de pe aceasta ilustra comunitate, exista muzica de revelion, muzica de aniversare, muzica de onomastica, muzica de petrecere si muzica de party.Doresc a sti, draga domnilor, care lula mea e diferenta?

| Resurrection a răspuns:

Fa-ti tu unul deoarece tu stii melodiile tale preferate.