| orlando_7324 a întrebat:

Debby Ryan sau Selena Gomez? Eu si un prieten ne contrazicem aproape tot timpul. El zice Debby e mai frumoasa si mai cool decat Selena si eu zic ca Selena e mai frumoasa si mia cool decat Debby? Deci: Debby Ryan sau Selena Gomez?

Răspuns Câştigător
| pepenerosu a răspuns:

Toata lumea e subiectiva. Fiecare e cu parerea lui, fiecare are partile lui frumoase si partile lui urate. mie personal imi place mai mult de Selena.

79 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu prietenul tau are dreptate Debby Ryan e mult mai frumoasa si mult mai cool.:p

| BellaThorne a răspuns:

Debby, da foarte mult si selena

| Dokii a răspuns:

Nustiu, cum spui tu.Totusi,mie,personal, imi place mai mult Debby.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby e mult mia talentata frumoasa si cool decat selepenibila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby este cea mai frumoasa si canta superb iar selena nu e deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby este cea mai frumoasa si canta superb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Debby ryan e cea mai tare din parcare am id ei :p big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| EndouMamoru a răspuns:

Sincer sa fiu eu am vorbit cu Debby si ea mi-a zis ca e in competitie cu Selena. PS:am numarul de tel. a lui justin bieber:0014046653410

| AntonioOvidiu a răspuns:

Eu zic ca Debby e mai draguta dar fiecare cu parerea lui. Nu vreau sa zic ca Selena nu e draguta, e si ea frumoasa dar sincer zic ca e Debby Ryan.

| andreeafbz a răspuns:

Eu am id-ul ei debby_ryan9393 sincer e cel real pentru ca am vorbit la mic cu ea.

| oAndyy a răspuns:

Selena Gomez. Debby Ryan are un aer de... cum sa zic eu? De nesuferita. Imi dau seama dupa fata.
Funda? happy

| Alinutza2000 a răspuns:

Amandoua sunt dragute, dar parca Debby Ryan este mai frumoasa decat Selena

| Z3r0 a răspuns:

Desigur ca debby..ca selena e ..cam....URATA

| Rockxzy a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe mine ma enerveza selena de cand am vb poze nud cu ea :-P

| Cameron1999 a răspuns:

Mie îmi place mai mult de Debby Ryan.E mai frumoasă și cântă mult mai bn.Pe Selena Gomez o urăsc! E PANARAMĂ! Cu P mare! S-a culcat cu mulți băieți. (Harry Dtyles, Justin Bieber-cu el a rămas și însărcinată și Niall Horran-cu el e acum).
Pe bune, acum să fim serioși

| Boyce1999 a răspuns:

Clar Debby Ryan.E de 1000.000 de ori mai SUPERBA decat Selena Gomez.Selena e panarama (scuzati expresia).S-a culcat cu multi baieti, iar cu Justin Bieber a ramas si insarcinata.Nu zic ca Debby nu, dar sunt 100% sigura ca nu a ramas cu nimeni insarcinata.Eu o urasc pe Selena si asta e parerea mea despre ea.Hai,dati-ma in judecata!:-)
Mie personal imi place mai mult de Debby R.

| DebbyRyan23love2016 a răspuns:

Eu cred că Debby Ryan e de 100000000000000000000000 etc. de ori mai frumoasă decât Selena Gomez.Nu zic, și Selena e simpatică, dar Debby eu zic că e mai drăguță... nu drăguță... superbă!
Măcar Debby nu a rămas însărcinată cu nimeni, cum a rămas Selena cu Justin B.
O zi bună!