| D_7219 a întrebat:

Dece cei din Slipknot poarta masti? big grin

Răspuns Câştigător
| yaVanilla a răspuns:

Asta e explicatia lor :
Sunt foarte inconfortabile, spune solistul Slipknot. Au marginile taioase si de cele mai multe ori ranesc pielea.

Intotdeauna au reprezentat partea artistica a muzicii noastre, partea cea mai expresiva. Nu purtam aceste masti ca sa ne ascundem, asa cum cred unii. Pentru mine, masca ma ajuta sa vin in contact cu acea persoana care se ascunde inauntrul meu, plina de furie si ura pe care am adunat-o de-a lungul timpului, explica Corey Taylor.

1 răspuns:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Eu nu stiu dar canta super!