| ghineanamaria a întrebat:

Deci am auzit o melodie care era cantata in romana stiu cum se numeste melodia :fairytale si e cantata de Alexander Rybak care a castigat anul trecut Eurovision Insa as vrea melodia cantata in romana Repede! Funda primului raspuns cat mai bun!

2 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Melodia nu o cântă nimeni în română, cred, ştiu că există doar versurile. Le ai aici: http://www.versuri.ro/versuri/eefffl_alexander+rybak+fairytale+romana.html. Probabil nu se va lua nicio fundiţă.

| ghineanamaria explică:

Ba exista am auzit-o eu cu urechile mele dar nu ereu aceleasi versuri