| Lutefact a întrebat:

Am auzit o piesa, e copie dupa Alexander Rybak - Fairytale castigatoarea eurovision 2009, iar piesa ce am auzit-o eu e in limba romana e manea. Ma ajutati va rog sa o gasesc, cine canta, cum se umeste?

Răspuns Câştigător
| ghineanamaria a răspuns:

Offfffff si eu caut melodia aceea dar nu am gasit-o. Te rog daca iti da cineva vreun raspuns sa imi spui si mie.Plsss

4 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Este penibila copia.si tin sa mentionez ca n-am nimic cu manelele sau cu tiganii.straight face dar asta le intrece pe toate...macar din respect pentru fanii lui alexander trebuiau sa stea in banca lor cu melodia asta.straight face urat...

| ghineanamaria a răspuns:

Eu am gasit doar copia in rusa:http://www.youtube.com/watch?v=ITnamSgjsjU

| Dudă a răspuns:

Ughh! Dacă ăştia nu v-au acceptat la Eurovision, normal că trebuia să vă răzbunaţi într-un fel. Poor song...

| Lutefact explică:

Am gasit-o : Liviu mititelu-prima iubire laughing multumesc luuuuuume big grin