| Florry19 a întrebat:

Bună tuturor! Aş vrea să vă cer o părere. Aţi auzit vreodată de Alexander Rybak?
Dacă nu, el este câştigătorul Eurovision-ului din 2009.
Ce părere aveţi despre el? Aţi fost curioşi să ascultaţi măcar o dată altă melodie de-a lui, în afară de ' Fairytale '?
Pentru fani : www.teamrybakromania.webs.com
Aştept cât mai multe răspunsuri! :-)

Răspuns Câştigător
| tania77 a răspuns:

Buna. Da normal ca am auzit de el, eu chiar am votat cu el anul trecut(eram 99%sigura ca el v-a castiga eurovisionul anul trecut ), este un baiat foarte talentat, modest si frumusel.Multumesc pentru. site.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Imi place de el foarte mult. day dreaming Mersi pentru site! happy

| JustMe a răspuns:

Da, stiu cine e Alexander Rybak dar nu sunt o fana de a lui. Si sincer, niciodata nu am fost curioasa sa ascult alta melodie in afara de fairytalelaughing

Janina
| Janina a răspuns:

Acum cam o saptamana am dat pe youtube de mai multe melodii cu el si mi-au placut foarte tare.
oricum baiatul e talentat si bonus e si dragut!

Tks pentru site! il voi vizita

| Klara a răspuns:

Nu-mi place de el, e un fel de Harry Potter al muzicii norvegiene, e prea copilaros si stupid, nu mi se pare nici ca arata bine ( ba dimpotriva, are o moaca enervanta), dar macar e original in muzica si stil.
Bravo lui ca a castigat anul trecut, dar pentru mine ramane un artist slab. straight face Si enervant.

| AlexBitza a răspuns:

Alexander Rybak hmmmm. Da am auzit de el de pe la o colega. si am inceput sa ma interesez. Dupa am ascultat si alte melodii(acum le stiu pe toatebig grin) aa da si acum astept noul album am ascultat cateva demo-uri din melodii dar altceva e cand le asculti integral... (sunt si pe youtyube cateva din melodiile noi din concerte, presupun ca tu stii dar poate ii ajut pe ceilalti :d)

| Florry19 explică:

Ok. Gusturile nu se dispută!