| Hieer a întrebat:

Deci...caut o melodie de 1 saptamana laughingnici nu stiu ce detalii sa va dau.Se difuzeaza mai mult pe MOOZ hits...este cantata de o fata si este gen house videoul este mai mult cu ea laughing)sper ca ma puteti ajuta!

5 răspunsuri:
| danyshatAT a răspuns:

Pai da'ne mai multe detalii

| Hieer explică (pentru danyshatAT):

Este mai veche melodia.laughing video.ul...este mai "sumar"laughing si doar ea este filmata, nu este lenta...mai mult nu stiu

| danyshatAT a răspuns:

Sau loreen euphoria

| Hieer explică (pentru danyshatAT):

Nu e asta,laughingam zis ca este veche..cred ca are 2 ani, de cand a iesit.