| GirlWithBrownEyes a întrebat:

Deci, cea mai buna prietena a mea a plecat in Italia pentru totdeauna
Dati-mi cele mai multe cintece legate pe aceasta tema(prieteni, despartirea de prieteni si asa mai departe), va rog(((
Si citeva statusuri...sad

2 răspunsuri:
| Shiva a răspuns:

Condoleante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adda-prietenie adevarata
http://www.youtube.com/watch?v=ZZ1jp8K1I34

Statusuri:
Drumul spre casa unui prieten nu este niciodata prea lung. Ca si calea spre inima sa.
Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.
Dintre toti cei care vor intra in viata ta, numai prietenii adevarati vor lasa urme in inima ta.
Nu-mi spune cum sa-mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine.

*Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau
Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat