| YoungGuy a întrebat:

Deci de aproximativ 2 ore fratele meu mai mic ma tot sacaie la cap ca a auzit el o parte dintr-o melodie, intr-un videoclip de pe YouTube si a devenit extrem de obsedat de ea. Nici macar eu nu am inteles prea bine ce zice artistul in ceea ce cred eu ca e refren deoarece se repeta... Faza e ca vocea e foarte joasa si nu se intelege mai nimic. Eu am inteles exact asta : "Eu sunt cine vreau si fac, cam tot ce-mi trece prin cap..." si mai departe zero, e neinteligibil. Nici cu Shazam n-am reusit, deoarece e vocea prea joasa. O sa va pun si link-ul acelui videoclip poate ma puteti ajuta. Videoclipul are 50 de secunde, si melodia propriu-zisa incepe la secunda 0:27.

Atentie, e un clip cu METIN2. [ikr]

https://www.youtube.com/watch?v=ZT9t06elfNU

Răspuns Câştigător
| Kanajambe69 a răspuns:

El Nino - ALIN BAHAOS: https://www.youtube.com/watch?v=KzOlD3gPRuY

| YoungGuy explică (pentru Kanajambe69):

Fratele meu iti multumeste din suflet. O asculta de 3 ore pe repeat.

3 răspunsuri:
| FrateleRobert a răspuns:

Eu am inteles. "Eu sunt cel mai rau si fac tot ce-mi trece prin cap" doar atat.

| YoungGuy explică (pentru FrateleRobert):

Multumesc pentru ajutor, oricat de mic a fost el.