| Anonymus123123 a întrebat:

am o problemă. Când deschid YouTube-ul, și vreau să vizionez un videoclip, cam la 3 secunde se oprește și arata ca ar fi pus pe "play" videoclipul, iar după o secundă îmi arată că e pe "pauză". Apasă pe "play" și situația se repetă. Care credeți că ar fi problema? Vă rog să mă ajutați. Dau funda la răspunsul care mă va ajuta. Scuzați categoria dacă credeți că e greșită, și scuzați-mă daca am greșeli în redactare.

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

R: Stai calm, categoria este corect aleasa si raspunsul este
Sterge datele aplicatie...acum nu mi-ai spus si ce tel ai, dar o sa-ti zic asa la multe persoane cam unde se localizeaza bazandu-ma ca intelegi ideea si te descurci
Settings_>Storage->Installed apps/Apps->YouTube->Clear all data
Asta iti rezolva 99% sigur problema
Alte solutii: Reinstaleaza YouTube
Daca ti-am fost de ajutor nu uita de funda si evaluarea raspunsului raspunsului ca fiind folositor si/sau inteligent
Nume user: Bogdan70001
Utilizator: Senior
Raspund frecvent la categoriile: Telefonie, Tehnologie
Cele mai multe raspunsuri le dau la Telefonie

| Anonymus123123 explică (pentru Bogdan70001):

Mersi, problema s-a rezolvat mai simplu decât m-am gândit.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu orice browser și cu orice videoclip?

| Anonymus123123 explică (pentru sierra1):

Nu, eu spun despre aplicația pentru Android.

| sierra1 a răspuns (pentru Anonymus123123):

Aha, cum stai cu datele mobile? Ai 4G, ai semnal bun?
Dacă nu, asta e cauza!

| LPCTSTR a răspuns:

Poţi încerca să scanezi sistemul cu ESET Online Scanner: www.eset.com/int/home/online-scanner/ (apeşi pe caseta unde scrie "SCAN NOW")
Poate şi cu Kaspersky Online Scanner: www.kaspersky.com/free-virus-scan
Şi cu Malwarebytes: www.malwarebytes.com/mwb-download/thankyou/
Şi cu AdwCleaner: www.malwarebytes.com/adwcleaner/
Şi HitmanPro: https://www.hitmanpro.com/en-us/hmp.aspx
Şi cu: Microsoft Safety Scanner: www.microsoft.com/en-us/wdsi/products/scanner

Insist mai mult pe ESET, Malwarebytes, AdwCeaner, HitmanPro şi Kaspersky.
Nu uita că toate programele ajută în modul lor şi ar trebui să le rulezi pe toate.
Dacă problemele persistă, un clean install este mai mult decât recomandat [poţi scăpa de tot şi cu ajutorul funcţiei Windows 10 de resetare(dacă ai Win 10)].

| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Si cu functia din Chrome (daca are) sa curete de extensiile rau intentionate. Ca degeaba scaneaza cu alea daca se sincronizeaza cu contul de Google si se baga la loc dupa ce termina de scanat.
https://support.google.com/chrome/answer/2765944

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poate nu se incarca