| alexlulu51 a întrebat:

Deci de curand am auzit o melodie la radio in care canta o fata ii era modificata vocea era ceva voce ca si vocea din "radio killer-voila" si in mel zice ceva de genu "heeeeey boy i don't stop in ..nush sigur dar stiu ca zicea heeeeeyyy boy si dupa aia zicea repede i don't stop/not wanna be nu stiu sigur". Daca stiti o mel noua cu ceva de genu HEEEYYY boyyy ..ms! Dau funda pentru cine o stie!

Răspuns Câştigător
| GiAnca a răspuns:

Mamasita-Knocking at your heart
http://www.youtube.com/watch?v=3jBM23C_I5E

| alexlulu51 explică (pentru GiAnca):

Mi-ai luat o piatra de pe inima am ascultat in jur de 24 de ore nonstop un radio pe care auzisem melodia...si in sfarsit ai venit TU! Mersii!laughing FUNDA!

| GiAnca a răspuns (pentru alexlulu51):

Cu placere!

5 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Radio Killer-Calling You sau
Radio killer-Don't let The Music End

| AjLee a răspuns:

Rihanna-What's my name

| alexlulu51 explică (pentru AjLee):

Multumesc, dar nu e asta, cred ca e ceva romaneasca de asta noua! Multumesc