| Natiiiii a întrebat:

Deci..eu cu prietenele mele am creat o trupu si nu stim ce nume sa punem. Trupa este formata din 9 copii:Naty Ali Ade Ami Mino Vladutz Roby Suzi Iuly (sunt doar poreclele laughing )
Noi dansam un dans hip-hop.
Am ramas fara idei! Cea mai buna ideee primeste funda

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nine Durex Fail.

| hecamefrommetalland a răspuns:

În primul lucru aveți nevoie de o îmbrăcăminte originală,încercați să combinați haine obișnuite,cum ar fi blugi,adidași și alte chestii cu lucruri mai colorate,puteți mai ales să vă colorați adidașii,sau să aveți îmbrăcăminte asortată sau variată, în al doilea rând este stilul, acesta trebuie să fie original, creat de voi, așa că nu vă pot da sfaturi.

| MuzicaBooM a răspuns:

Nu am înțeles clar daca sunt numai fete
-daca sunteți numai fete va poate chema Jackpot Girls
-daca sunteți băieți va poate chema B Boy Dance
-daca sunteți fete si băieți va poate chema Trupa As

| DevillaKiss a răspuns:

V(Vladut)A(Ali)M(Mino)A(Ade)N(Naty)A(Ami)R(Roby)S(Suzi)I(Iuli) ->Vamanarsi sau Vama Narsi.
Nu prea am ideii momentan da chiar daca sunt putin ciudate mi se par dragute. laughing
Ati putea de asemenea creea un nume selectand niste cuvinte sau ceva legat de trecutul vostru.Succes!