| PrinceOf a întrebat:

Suntem un grup de 3 baieti... dansam dubstep.Si nu stim ce nume de trupa sa ne punem...dati-mi idei. Funda

Răspuns Câştigător
| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Puteti sa va puneti prima initial a numelui vostru.De exemplusadRichardo, Andrei, Sebi-ASR) sti tu la ce ma refer.Pa pa!

| PrinceOf explică (pentru Alexutz_Vladutz_1998):

Merci....ai avut o idee buna.

5 răspunsuri:
| schajuman1344 a răspuns:

Dub-o-maniacs.

| Eudaimonia a răspuns:

EpicD, 3D(avand in vedere ca sunteti 3 baiati adica,, 3" si dansatzi dubstep adica D") DuBDance,

| x3Lexii a răspuns:

Dubstep zici hă?
Păăăi. cred că ar trebui să vă puneţi ceva ce vă reprezintă.
Oricum ideea lu Alexutz e super buna, chiar eu voiam să o propun.
Baftă.

| Irimia_Cristian_1998 a răspuns:

Three-matrix