| skk1z0 a întrebat:

Deci ma uitat la desene p Disney Channel si era reclama si erau niste melodii haioase ringtone pentru telefon una se numea MUMU era o vacuta de canta mai era unu cu elefant rapper... de unde le iau si eu?sad idei ceva un id de mess?:X

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

Nu sunt pe net sad
Nici daca trimiti mesaj la aia nu primesti. E teapa sad Un prieten de-al meu a zis ca sora-sa a trimis mesaj si nu s-a intamplat nimic. sad

4 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Poti sa trimiti mesajul care zice sal trimiti dar nu cred ca o sa se intample ceva, scuze!

| skk1z0 explică:

Si hacku ala de unde il iau? ca e ceva normal in Romanialaughing de era chiar funny melodia aiarolling on the floor))))) sau niste ringonuri funny IN ROMANA p unde gasesc?smugsmug

| Acultalamoshu a răspuns:

Ma tu alta trebuie nai? laughing astia sunt hotzi manank *** si vor numa sa fure. cum a zis si asta nu-ti da nici daca tirmiti. oricum poti face rost d el doar prin ceva ilegal la fel ca orice lucru in Romania laughing mai concret - HACK