| Adelina1905 a întrebat:

Deci mi-am amintit recent o melodie veche(2012/2013)cam așa, știu ca era preferata mea dar nu mai știu decât ca era cântată de un bărbat și ca începea cumva de genul"stau în pat și începe sa plouă", iar apoi zice ceva de genul"te.am văzut cu ea în umbră după perdea". Chiar as vrea sa știu ce melodie era. Ajutați-mă, dau funda!

2 răspunsuri:
| laleauaneagra46 a răspuns:

Ce gen era melodia?

| Adelina1905 explică (pentru laleauaneagra46):

Nu mai știu, ceva pop. dance sau clasic. Dacă ai vreo idee te rog mult sa îmi zici