| strawberry666 a întrebat:

Deci...

prietenul meu e genul de baiat smecher, de cartier... asculta hip-hop/rap din'asta romanesc si comerciala... practic asculta cam de toate.

si in caz ca imi ia telefonul sa se uite la muzica, vreau sa am si eu niste melodii calumea happy

deci va rog, imi puteti face o lista cu melodii potrivite?

dau fundita pentru cel mai complex raspuns.:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu o lista care cred ca te va ajuta : Puya - Sus pe bar, GuessWho - Manifest, Grasu XXL - Da-te mai asa, Spike - Realitate, B.U.G. Mafia - Cu talpile arse, si multe altele

| Aliutza a răspuns:

Prietenul tau n`ar trebui sa-ti ia telefonul. Asta in primul rand. Doar nu controleaza muzica pe care o asculti,
In al doilea rand, ar trebui sa te placa pentru cine esti, nu pentru ce muzica asculti si lucrurile astea n`ar trebui sa conteze, chiar daca el e tipul de baiat smecher.

| alexam_9916 a răspuns:

Ce penibila intrebare! SI eu sunt prost. Dar cand ma uit in jur prind curaj!

Răspuns utilizator avertizat