| anonim_4396 a întrebat:

Decii. Un tovarasi mi-a dat un cd cu muzica house... faza e ca melodiile sunt track-uri pe cd scrie dj Nyko...este o mel care sunt topita dupa eacrying e ceva de genu la refren (I'm never gonna say goodbye) credeti-ma ca am cautat-o cu disperare si nici un rezultat straight face ajutati-ma crying

7 răspunsuri:
| Alocispeptunoi a răspuns:

Da-mi mel sa o asc si iti zic...

| Alocispeptunoi a răspuns:

Intreba-l pe ''tovarasul'' tau cum se numea melodia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu... daca imi zici mai multe poate iti dau si un rasp dar uite mel asta http://www.youtube.com/watch?v=uZMTtgyBBSo

| irina_3672 a răspuns:

Bunaaa big hug
Am ascultat o vreme buna muzica house la greu, si acum mai ascult dar nu chair asa de mult ca inainte. Daca mi-ai da un mesaj cu id-ul tau si sa-mi trimiti melodia, ca poate stiu cine canta, daca nu am sa o dau la un prieten Dj si iti va spune el happy

Toate cele bune!winking

| jennavecia a răspuns:

Scuze ti-am dat raspunsul pe anonimlaughing se numeste heidi degn-close to you.