| Cricku a întrebat:

Design nou la siteul de Muzica Veche ( http://www.muzicaveche.net ). Astept parerile voastre. Ce credeti ca mai trebuie adaugat sau ce credeti ca trebuie modificat? Va Multumesc!:P

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah nu stiu pare ok. simplu si la obiect. un forum poate big grin daca exista persoane care vor sa discute despre copilarie, vara trecuta, inghetata scapata intr-un batz.despre muzica de pe site, muzica veche, sa aiba unde. :* Poate sa iti faci un logo la site si sa il pui pe niste site-uri sa stie lumea cand vede logoul tau' mha acolo poti sa asculti muzica veche.' ca tuturor ni se face dor de trecut.