| yokagoka a întrebat:

[despre ce melodie este vorba?]
Salut comunitate.

Deci caut de mult timp o melodie, dar singurul lucru care mi-l amintesc este cum arata videoclipul melodiei.
Melodia este destul de veche, de pe vremea Atomic TV-ului (sa zic); videoclipul este "verde", adica este filmat cu efect de infrarosu, dar de culoare verde... Apar niste roti dintate mari (indiciu important), si totul se petrece intr-un oras...

Cam atat pot sa va spun, daca stiti cumva despre ce e vorba big grin.

Multumesc! happy

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Eu asa imi aminteam melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=PH34kMOjmQk :P
Ce gen e?

| yokagoka explică (pentru Mădă0611):

Nu este asta. Nu stiu sigur, insa nu cumva 2004 sa fie putin cam recent? Mi-aduc aminte parca ca era tot videoclipul infrarosat, si canta o femeie, asta e sigur.

Multumesc!

| Mădă0611 a răspuns (pentru Mădă0611):

Dar nu e oras thinking laughing

| yokagoka explică (pentru Mădă0611):

Da, asa este laughing, nu este oras. Dar este important si faptul ca erau niste roţi dinţate...

Multumesc!

| Mădă0611 a răspuns (pentru yokagoka):

Mno, nu ştiu. Sorry...