| anonim_4396 a întrebat:

Despre ce sa mai compun versuri rap, am 13 ani si am postat pe facebook-ul meu: (Alinutu Nutu) multe versuri, dar nu stiu despre ce sa mai compun. Aveti idei? Si imi puteti da add pe facebook si sa ma ajuta cu un like? laughing)

2 răspunsuri:
| Misfits a răspuns:

"allyn.scumpelul". Mai cresti, ai timp de rap atunci

| ioanacristina666 a răspuns:

Ma bucur ca mai gasesti copii pasionati de muzica, sa faca ceva si nu doar sa mearga prin cluburi laughing Pai poti scrie despre dragoste, bani, viata.In general in rap sunt problemele despre viata.Gandeste-te la momentele tale grele si inspira-te din ele.Multa bafta!happy