| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa primesc mai multe like-uri pentru versurile compuse de mine care le postez pe facebook?
Am incercat si sa etichetez niste prieteni de ai mei ca sa dea like, dar nu a prea mers, daca vreti sa vedeti niste versuri de ale mele facebook meu e Alinutu Nutu.

Răspuns Câştigător
| Robert-Nick_Revnic_1996 a răspuns:

Am citit câteva dintre versurile tale și sunt destul de ok, zic eu.Dar îți zic ceva:nu merită să te zbați să primești like-uri de la oameni.Nu-ți vor ajuta la nimic.Nu-ți aduc bani,nu-ți aduc niciun avantaj, atâta că sunt multe la număr.E doar un sfat!
Acuma, dacă îți dorești like-uri e un secret:la fel cum fetele au mai multe like-uri decât băieții(deoarece sunt populare), încearcă să fii și tu mai popular printre prietenii tăi, fă-ți cât mai mulți prieteni și o să vezi că o să primești like-uri chiar și de la cei care nu-ți citesc versurile(ca și fetele like-urile tongue)

1 răspuns:
| allyn333 a răspuns:

Faza-i ca ma enerveaza toate "fetele" care pun la o poza o descriere care sa nu aiba nici o legatura cu poza. Si as vrea sa le intrec, sa le demonstrez ca popularitatea nu e tot.