| LAboy a întrebat:

BUNA TPU am o rugaminte as vrea sa mai compun o melodie dar nu stiu cum sa incep si despre ce sa o compun asa ca daca mati ajuta cu un inceput de 2-3 versuri sau sa imi ziceti despre ce sa o compun mi-ati fi de mare ajutor si as da si funda si like

3 răspunsuri:
| DolceKiss a răspuns:

Buna! Pai:,, Erai la ore si te uitai pe geam! Si-atunci ai observat ca eu plangeam! Te-ai invoit la profa cum ca te duceai la baie! Dar tu ai venit la mine:Ce faci singura in ploaie?!

| DolceKiss a răspuns:

Funda?

| LAboy explică:

Scuze dar mai astept si alte raspunsuti