| necunoscutul_1616 a întrebat:

Deci voi cine credeti ca este mai frumoasa lady gaga sau rihanna? Dar care e mai buna ca si cantareata lady sau >riri?

Răspuns Câştigător
| ThePinkPanther a răspuns:

Rihanna is the best! Melodii super nu creepy things si este si foarte draguta parerea mea. Dar cred ca fiecare are gustul lui asa ca depindehappy

5 răspunsuri:
| Alexandra8989 a răspuns:

Chiar daca e rihanna mai inchisa la ten o intrece pe doamna gasca si la frumusete si la cantat.nu se compara valoarea

funda?

| annk_6204 a răspuns:

La frumusete:Rihanna.Amandoua arata naturale oribile dar totusi...Si corpul Rihannei este mai frumos! Iar cantareata.hmm.grea departajare deoarece amandoua au voci destul de frumoase.Dar cantecele lui Lady Gaga sunt mai populare decat cantecele Rihannei.

| claudiu12_9253 a răspuns:

Eu a-si alege Rihanna in amandoua situatii.E alegerea mea.Prima data mi-a placut de lady gaga(prima melodii si a2-a) dar a venit melodia cu alehandroo care mi-a scos parul alb.Prea lunga.La ten si la corp e mai frumoasa Rihanna. Funda?

| pisicel12 a răspuns:

Mai frumoasa este lady gaga! happy si ca candtareata tot lady gaga big grin

| necunoscutul_1616 explică:

Rihanna