| DenisIonut01 a întrebat:

Doresc niste melodii dubstep. Nu ma pricep la dubstep deci am cautat pe youtube si am gasit dar de la 30 - 60 minute in sus. Daca stiti dubstep ceva fain la maxim 6 min happy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Boomkin1337 a răspuns:

Nu cauti "dubstep" pur si simplu pe YouTube. Si banuiesc ca vrei sa asculti dubstep pentru ca ai vazut la prieteni. In fine, niste artisti faini sunt Datsik, Knife Party, Excision, Space Laces, Downlink, Doctor P, Pendulum. Cauta-i pe YouTube si vei gasi mai multe melodii de la ei, majoritatea sub 6 minute.

| kRedhead a răspuns (pentru Boomkin1337):

Pendulum nu e dubstep, e drum&bass laughing))).