| 123teodor123 a întrebat:

Draga TPU,
In curand va trebui sa cant in fata unui public destul de numeros (in jur de 30 de persoane), dar nu stiu ce piesa sa aleg. As vrea sa cant una nu foarte grea, care sa sune ritmat si sa imi puna in evidenta vocea. Ma puteti ajuta?
P.S.: Sunt baiat.

3 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Ce timbru muzical ai?
Ai vreun cover la vreo piesa?
Poate ti-as putea recomanda eu ceva.

| 123teodor123 explică:

Nu am un cover la vreo piesa. Eu pot sa cant multe piese... Pot sa cat si sus ( nu foarte mult), nu pot tine prea mult o nota, dar pot sa prind modulatiile.

| RockNbeer a răspuns (pentru 123teodor123):

Http://www.youtube.com/watch?v=Zj3mKYASycg
http://www.youtube.com/watch?v=i_4GVm9adaU
Iti mai pot arata cateva piesa, rock...si mai am ceva pop de prin 80-90, dar nu cred...ca se potriveste cu ce ai vrea tu.
Nu prea stiu ce sa iti arat pentru ca nu am idee cum suna vocea ta.