| anonim_4396 a întrebat:

Dubstep sau DNB si rock sau metal

Ce alegeti?

De ce?

Răspuns Câştigător
| Ghost89 a răspuns:

Greu de ales pentru mine. imi place dubstep (skrillex, mt eden), dnb (pendulum), rock (evanescence, paramore, papa roach etc) si metal (in special melodic death metal, adica Blood Stained Child), deci...toate happy

18 răspunsuri:
| DreamAutopsy a răspuns:

Fuckin` metal! (nu metale, piți ce ești)
Celelalte nu le pot considera ca fiind muzică.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru DreamAutopsy):

Why not? piti..in fine..cum zici tu.

| Demise a răspuns:

Dubstep, DnB. Metal. Pur si simplu imi plac astea, nu pot sa zic de ce laughing

| FadetoBlack a răspuns:

Rock şi aproape tot ce ţine de el...
De ce?
pentru că e un gen aparte.

Răspuns utilizator avertizat
| Vans a răspuns:

Dubstep mi se pare o porcărie.La fel și dnb.
Metal aleg, fără dar și poate.

| KristalPop a răspuns:

"Metale"?! laughing Pe bune, "metale"? Poate METAL, dar în niciun caz metale, că nu vorbim despre fierătănii. Genul muzical numit metal este un subgen al Rock-ului. Aleg metal. Pur şi simplu îmi place genul acesta de muzică. Găsesc ceva ce nu găsesc în alte stiluri de muzică... spre exemplu: sinceritate, hobby-uri şi multe altele.

| Ghost89 a răspuns (pentru KristalPop):

Unii apreciaza metalele, gen guta, salam..deci da, metale laughing))adica ditamai lanturile la gat smug

| KristalPop a răspuns (pentru Ghost89):

Pe mine nu mă interesează ce apreciază ei! laughing Iar dacă respectivii au impresia că dacă poartă ditamai lanţurile la gât de aur, sunt mai deştepţi sau mai culţi, nu. Par mai proşti şi mai exageraţi. Adică, nu am nimic cu femeile sau fetele care poartă o brăţărică sau un lănţişor de aur la gât. E frumos.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru KristalPop):

Esti duda tu ca asa se poate spune/numi. 'metale grele' cauta pe metalhead kid

| KristalPop a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Kid eşti tu, fată! laughing Şi sunt băiat. Şi termenul "metale" nu este corect. Se foloseşte doar pentru melodii, în rare cazuri. Şi nu cred că ai avut un motiv întemeiat să mă jigneşti. Eu nu ţi-am zis că eşti o mucuoasă proastă care habar nu are ce sunt "metalele grele" (heavy metal). Dacă nu ştii nu mai spune şi nu te mai face de cacao. Mai ai de studiat până să mă înveţi pe mine.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru KristalPop):

Ce treaba are metalu cu jewellry? deviati de de la subiect

| dracu14 a răspuns:

Metale? in fine metalul este un subgen al rockului deci daca alegi rock alegi toate subgenurile lui, insa voi alege subgenul deci metal.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru dracu14):

Citat ca deja ma enervati
"METALHEAD Forum » Jocuri de Forum » Voteaza ce METALE asculta cel de deasupra ta" http://www.metalhead.ro/......ra-ta/600/

| dracu14 a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Acolo se refera la metale-melodii metal, cand te referi la gen spui metal

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru dracu14):

Pai tot aia e crede-ma, in fiiiiiiine

Răspuns utilizator avertizat