| maria_2139 a întrebat:

Voi ce simtiti cand ascultati melodia urmatoare? la ce va ganditi?:)http://www.youtube.com/watch?v=fcokoGjTpCQ&feature=relat ed

2 răspunsuri:
| geo675 a răspuns:

Melodia asta de la "ani de liceu",sincer nu ma face sa simt nimic, pur si simplu' e depasita pentru timpurile astea, acum ne confruntam cu alte probleme...incearca sa asculti ceva ca si "unde se termina visele" sau radio viitor

| maria_2139 explică:

Eu nu ascult melodii din astea dar mi-am adus aminte de ia. doar atatlaughing