| Dean1996 a întrebat:

La ce va ganditi cand ascultati melodia asta?
http://www.youtube.com/watch?v=BFW3uoyddGU

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar noi laura ne gandim la un singur lucrulaughinglaughing
si filmul e Dorian Gray

10 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Cineva isi aduce aminte trecutul si prezentul, in care s-au intimplat multe lucruri amestecate si haotice, era sa se intimple si lucruri bune dar ceva a bulversat tot si praf si cenusa s-a ales din tot a ramas doar regretul ca ceva curat, profund si minunat a plecat sau s-a transforamt in altceva, pe undeva e si mult mister in tot ceva ce am vrea sa dezlegam dar nu putem...

| carminaburana43 a răspuns:

Pe de alta parte vreau sa soun ca imi place foarte mult aceasta melodie.

| Fluffy a răspuns:

Mi-e frica worried

| brunetteee a răspuns:

La nimic laughing. putin inspaimantator atata tot

| ellene a răspuns:

La un film de groaza

| tomas_1123 a răspuns:

Mi s-aaa ridicat parul pe mana, la ceva groaznic, normal

| ASPLiacy a răspuns:

Ador lucrurile inspaimantatoare devil
Iar filmul e BESTIAL

| PinkNightmares a răspuns:

Ceva gen "misterios" laughing idk._.

| MyTzZy a răspuns:

ADOR MELODIA! O am si pe telefon!
La ce ma gandesc? Paiiiiinu stiu exact...la ceva care ma speriat cand credeam ca o sa fie amuzant:d nu stiu la mai multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Boogieman.