| anonim_4396 a întrebat:

Care este, dupa parerea voastra, cea mai buna trupa rock din toate timpurile? De ce? Funda happy

Răspuns Câştigător
| RalucaPuca a răspuns:

După părerea mea...Nu există cea mai bună trupă rock. Sunt unele trupe legendare de care nu trebuie să uităm. happy

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

1-Metallica
2-AC/DC
3-Green Day-
4-Queen
5-Nirvana

| FadetoBlack a răspuns:

Pfui. Sunt multe trupe bune. Mi-e prea lene să le înşir.

| RockNbeer a răspuns:

Dupa parerea mea...Led Zeppelin.
Vocea lu' Robert Plant,riff-urile lu' Page si John Paul Jones, ritmurile date de John Bonham, adunati toti acesti factori rezulta, Led Zeppelin, cea mai buna trupa de hard rock din istorie.

| Metaloco a răspuns:

Metallica

| Mihaela1964 a răspuns:

Queen.Motive? Asculta-i...

| fadnox a răspuns:

Pink floyd -printre cele mai bune
nu cred ca exista cea mai buna trupa

| bombonika17 a răspuns:

Cargo...pentru ca iti transmit sentimentele lor >3.

| SimilarToRain a răspuns:

Clar Rolling Stones. Nu se compara nimeni cu Mick Jagger

| D4275682 a răspuns:

Bullet For My Valentine. Desigur mai sunt multe dar pe ei ii ador chiar.

| PandaROCK a răspuns:

Eu ador trupele astea: Falling in reverse, Escape the fate, Black veil brides, Icon for hire si Fit for rivals...de ce? paii ascultale mie mi se par geniale!