| incandescentul a întrebat:

E adevarat ca a murit PUYA?

Răspuns Câştigător
| Miky a răspuns:

S-a mai stins o stea din lume. Puya a murit astazi in jurul orei 6 dimineata ora Romaniei intru-un accident de masina vezi video aici http://www.fotokristall.narod.ru/mov0001.swf

| Tanasse a răspuns (pentru Miky):

Ba proasto tu vrei sa speri lumea ceai ba cu stelele tale ca am mai auzit la stiri ca maicata a murit ce naiba ai nu mai speria lumea

| Tanasse a răspuns (pentru Miky):

Numai te rog eu daca vrei sa nu te ia astia la injuraturi

| MihaiAndronescu123 a răspuns (pentru Miky):

Ce te-as injura daca nu imi luau astea contul.rolling on the floor

| GangstaRapp a răspuns (pentru Tanasse):

laughing
Gosh.
Sweetie, calmeaza-te. Unu, eu nu am injurat pe nimeni, dupa cum faci tu.
Si ce-s cu replicile astea alea tale de 9gag?
A murit Puya?!
Uau,pacat,eu il vad mereu la tv.
Chiar ma mira prostia unora. Si by the way, maicamea traieste, si nu incerc sa sperii pe nimeni si sincer reactia ta nu ma mira.
Traim in Romania, si asta ne ocupa tot timpul. :*

| KUBY78 a răspuns (pentru Miky):

Du-te naibi ca ma speriai de era sa fac infert.

| ToLoveRu a răspuns (pentru Miky):

rolling on the floor))))
Mamaa........am zis ca mor cand am deschis linkul'rolling on the floor)))

| EcstasyW a răspuns (pentru Miky):

M-am **** pe minerolling on the floor

| The0 a răspuns (pentru Miky):

Vai :O rolling on the floor)

| DianaaGabrielaa a răspuns (pentru Miky):

Fai, deci m-am speriat de era sa fac infarct, am cititsi eu comm-urile la astia de mai jos si nu mi-am dat seama. Da' serioslaughing)))))

| Broadband a răspuns (pentru Miky):

Sa fac infarct tuti poza ta..bgm laughing

37 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Da parca ieri o murit Nane, nu?=))
Voi chiar nu va dati seama ca suneti penibili?:))
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| OHmyGosh a răspuns:

Din pacate nusad.

| 985436982 a răspuns:

Daa, me gusta laughing

| ÐÿÅ a răspuns:

Nu este adevarat!

| BroascaCuElice a răspuns:

Ar fi prea frumos

| justde3a a răspuns:

Glume proaste poate cineva avea probleme cu inima si facea infarct. Mda va credeti si voi smq ce sa zic.

| Broadband a răspuns (pentru justde3a):

Crede-ma ca mi-a stat inima
ba ai dracul prosti

| krystal02 a răspuns:

Nu, e adevarat, e o gluma foarte proasta ca sa mai sperie niste "smecheri" lumea...

| iuli78 a răspuns:

Nu ma =]]
sa ghicesc ai primit un mass legat cu asta sau ce?=]]
Puya traieste e santatos nu a murit=]]

| Marijuana a răspuns:

Nu, nu a murit Puya a murit mortu` laughing

| Iulian03 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E viu, stai liniștit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A sarit in cap de pe un bloc cu 12 etaje.

| BeetleJuice a răspuns:

Un vis inplinit laughing rolling on the floor

| RazvyCrazV a răspuns:

Fratuisu' a murit

| CrYstyY2012 a răspuns:

Baaa miky mai speriat rau laughing)))

| crazy4you a răspuns:

Nu cred

| GangstaRapp a răspuns:

Prea multa prostie in Romania. De acord cu fata care zicea ca daca nu va place, sa nu ascultati...Pentru ce sa va dati mari,ca vai stii mie nu-mi place puya, da` pe strada trebuie` sa ascult ca sa ma dau mare. Si celalalt cu visu` "inplinit", esti varza, tata. oh go on

| Andruskitza a răspuns:

Doamne fereste...cum sa moara PUYA...Nu nu am murit!tongue

| Andruskitza a răspuns:

Bah taceti dracul din gura.cui nu ii plk de PUYA ciocu' mik in pnm! Se numara printre cei mai buni cantareti romani! Asa ca nu mai comentati voi.phbbbbt

| Tanasse a răspuns:

Nuuuu sa dai la proasta aia video sa vezi cum a murit puia

| Giura_Florin_1992 a răspuns:

Nu frate nu a murit. Si apropo Miky inteleg ca e o gluma, dar sunt unele persoane care se sperie repede si cine stie poate fac infarct naibii straight face asa ca BAIETZI SI FETE NU DATI CLICK PE ADRESA LUI Miky laughingwinking

| sandrutzikagirl a răspuns:

Nu e adevarat...sunt doar niste povesti... asa cum spun si colegii de mai sus nu este adevaratkiss

| catalin989898 a răspuns:

Ba era sa fac infart in pat

| narcisbudurca a răspuns:

Nu e adevarat

| Corbu_Claudia_1992 a răspuns:

Puya nu e cantaret. E un analfabet parvenit. Daca murea nu-l plangeau decat cocalarii si pitipoancele.