| myboy a întrebat:

Imi puteti spune va rog daca puya a murit cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| bdn23 a răspuns:

Sall. Tu chiar crezi asta? Pai daca murea presa, ziarele, erau pline. La stiri nu a anuntat, si trebuia sa anunte. Deci parerea mea este ca Puya nu a murit. FUNDA
PLZ

13 răspunsuri:
| SilentStriker a răspuns:

Nu a murit...

| Kristtine a răspuns:

Probabil te-a pacalit cineva. Sigur el nu a murit altfel toata lumea stia happy

| MoatZa a răspuns:

rolling on the floor)))
ma lasi cu din astea
puya nu a murit
ba chiar are concert pe 9 iulie la mine in oras in iasi impreuna cu guess who, si altiiwinking
asa ca! numai asculta toate zvonurile
daca puya murea exact cum a mentiont si vrm2k,,apoi era la posturile de televiziune si ziare si altelehappy

| AndreiP98 a răspuns:

Daca murea Puya, pana acum toata lumea stia sigur

| Bezea a răspuns:

Nu scapi de un manelist asa usor...da manelist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit Puya?
Eu nici nu am auzit de asta, e prima oara.

| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Doamne fereste cum sa moara PUYA idolul meu daca era ceva cu el aflam.in nici intr-un caz nu a muritlaughing

| LostInMyDreams a răspuns:

Buna! Hei nu stiu de unde ai auzit asta dar nu e adevarat...deci nu a murit.

| VisSs a răspuns:

Nuuu

| BlackPrincessCat a răspuns:

Nu a murit Puya. Daca murea dadea la stiri, ca totusi e si el cineva. Sunt unii care inventeaza asta ca nu au ce face. Nu am mai auzit asta pana acum. In plus el trebuie sa dea un concert prin iulie... Dar nu avea cum sa moara a trebuia sa apara in ziare, reviste, dadeau mai multe melodii de ale lui. funda, daca iti place raspunsul...

| marian200 a răspuns:

Na murit ma laughing e doar un mass tampit care cica te (sperie)

| Liiicsa a răspuns:

Nu a muritlaughing
Am primit si eu mass-uri tampite de genu' happy

| ally17 a răspuns:

Cum sa moara puya ati innebunit.lol ca nu.sunt o fana a lui puya si nu nu a murit
'