| VampireGirl_3710 a întrebat:

Am auzit o veste groaznica de la o prietena cum ca a murit Puya. E adevarat?

20 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu e adevarat...

| thealchemist a răspuns:

Cine-i puya?

| ZEU93 a răspuns:

Nu,alaturi de stire era pus un link pe care daca dadeai click aparea o imagine horror menita sa te sperie big grin

| TheCritic a răspuns:

Nu a murit.e un link cu un virus ce circula pe Messenger. Orice ai primi, in genu', mai bine cauta pe Google si nu da click pe link-uri de genu' pentru ca sunt cu virusitongue

| xMary a răspuns:

NU a murit. Inca traieste!

| andra97 a răspuns:

Heii.
Puya nu a murit.
In primul rand sunt doar niste minciuni inventate de niste oameni care chiar nu au de lucru si isi bat joc de niste vedete ca sa se afle in treaba si sa atraga atentia
Sa nu mai crezi in asemenea prostii.
Si pariez ca ai primit ''vestea'' printr`un mass pe mess.
Si acolo a fost un link
NU da clic pe el!
E un monstru care iti va aparea pe ecran!
Deci ceva in genul unui virus.
P.S nu mai crede in asemenea prostii si nu da clic pe niciun link!
Nu te risca!

| IceTea a răspuns (pentru andra97):

Nu e virus laughing)) e o fata dinaia de drac laughing) am crezut ca mor cand am vazut-o prima data laughing) asa de urat urla laughing)

| AspeedW a răspuns:

NU nu e adevarat

| Stein a răspuns:

Salut!
Nu puya a murit ci NaNe
Funda?big grin

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Nu a murit. pe unel obiect vestimentare se scriu fel si fel de prostii.

| lola79 a răspuns:

Nu

| Raphael a răspuns:

Groaznic e ca s-a nascut!

| faranume_3531 a răspuns:

Off ce naspa straight face

| wolder a răspuns:

Ba ca a murit nane...acum ca a murit puya,, mai las-o`ncolo de treaba! ce creduli sunteti!laughing

| Zapa12 a răspuns:

Stai calma Nu a muritwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, stai liniştită. E doar o barfă proastă!

| missdeny a răspuns:

Ba da este adevarat grozavia a fost petrecuta aseara.
Afacut un accidet cu masina

| TheOne19 a răspuns:

Nu a murit nimeni

| Daienutza99 a răspuns:

Nu este delokk adevarat...n-are rost sa-ti faci griji