| PanteraNeagra1999 a întrebat:

E adevarat ca Morena e mai frumoasa ca antonia?
si ca are o voce mai buna? laughing
are piesa aia numita "Summertime" dar nu cred ca poate sa fie mai frumoasa ca antonia, poate la voce ca antonia nu prea stie sa cante :e cu gandul la velea >: rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Spoiled a răspuns:

Eu cred ca o intrece numai la frumuseste happy Dar si vocea e buna, cel putin nu isi da "aere de diva" ca Antonia, care nu se sinchiseste sa-si anunte fanii de relatia ei. Maine poimanie se da la Connect-R, sincer eram fan Antonia dar dupa faza cu Alex o urasc. Sa distruga o casnicie e un lucru oribil sad

| Munkyfunky a răspuns (pentru Spoiled):

Perfect de acord cu tine, Morena e mai frumoasa! happy