| ArkanHell a întrebat:

E o melodie cu vocal inalt (pitzigaita) la una din posturile de radio (ma mir cum de nu e in top la kiss fm o.O),e putin trista!, stie careva care poate fi?

Dau funda! ^^

11 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

E melodie noua?
face parte din muzica romaneasca sau internationala?

| ArkanHell explică (pentru resemnat):

E internationala

Aproape toata melodia e cantata cu vocal foarte inalt si negativul e putin trist, crede-ma ca nu exista alta melodie, imediat ti-ai da seama daca e : P

| ArkanHell explică (pentru Ashadow):

No way!

Nu stii termenul de inalt?tongue, e doar o singura melodie la radio care canta cu voce foarte inalta, nici nu se inteleg cuvintele iar negativul pare trist

| ComatoseWine a răspuns (pentru ArkanHell):

O canta un baiat sau o fata?

| ArkanHell explică (pentru ComatoseWine):

Cred ca fata
dar nu intelegi cuvintele, se aude pitzigait rau de tot si negativul e putin trist, stii care? : D

| ComatoseWine a răspuns (pentru ArkanHell):

NU am de unde sa stiu...macar daca ai sti daca e noua sau veche..sau ceva mai mult.

| ArkanHell explică (pentru ComatoseWine):

E noua, altfel n-ar fi la radio acum nu? : P

| ArkanHell explică:

Nu e niciuna din astea : PP