| MayaDaya a întrebat:

E o melodie superritmată. Nu știu cine o cantă. Versurile sună cam așa: shake me like boom boom boom love me like boom boom boom. thinking Cine mă ajută s-o găsesc?

12 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

DJ Sava - Money Maker ft. Andreea D, J. Yolo
Asta e?

| Decrepit a răspuns:

Mhm...mai fredoneaza putin, ca nu-mi dau seama.

| MayaDaya explică (pentru Decrepit):

Nu imi mai aduc aminte versurile. A fost pe fundalul materialului cu Corina azi la Paparazzi pe Kanal D. (Cine a văzut emisiunea, trebuie să știe despre ce e vorba)

| AnneMarye001 a răspuns:

Eu eu eu te pot ajuta melodia e D'Banj-oliver twist uite aici si urrl-ul cu video-ul http://www.youtube.com/watch?v=CQP-etYU1ps

| georgian1998 a răspuns:

Black Eyed Peas Boom Boom Pow asta?

| MayaDaya explică:

Nu e niciuna dintre cele trei melodii sad