| coconut_2092 a întrebat:

E o melodie veche, lenta, in franceza. Am auzit-o de multe ori la radio smart. Refrenu' e ceva de genul "L'amour americanne". Dar nu cred ca e asa, ca am cautat dupa versuri si n-am gasit nimic. Melodie e chiar draguta si e cantata de o tipa. Please help! Ribbon, of course!

3 răspunsuri:
| coconut_2092 explică:

Nu, nu e asta melodia. Asta e in italiana. Aia era in franceza. Si era mult mai lenta si de moda veche. Si o canta o tipa.

| caramelagurl33 a răspuns:

We don't speak americano.asa se numeste sa stii o da la radio de m-am plictisit de ea

| ☺♥Love♥☺ a răspuns:

Yolanda Be Cool & DCUP - We No Speak Americano
http://www.youtube.com/watch?v=wavpWRK6IX8