| Anonymous1247 a întrebat:

E vreo rușine dacă îmi place muzica Jazz?

9 răspunsuri:
| PrESeUS a răspuns:

Uite nu ar trebui sa iti fie rusine daca asculti un anumit gen de muzica big grin simte-te bine in pielea ta! Asculta la casti daca celor din jur nu le place! Sau singur! Ar trebui sa te simti bine cum esti tu nu cum vor altii sa fi! Nu este nimic in neregula! Fundita?

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Nu are de ce sa-ti fie rusine sa asculti un anumit gen de muzica!

| Wøodenpints a răspuns:

Să-ţi fie ruşine că asculţi muzică cu mai mult de 3 instrumente!
De ce nu poate lumea sa asculte o muzică bună şi de calitate, cum ar fi marele interpret international de muzică simfonică Alex Felea?

| KristalPop a răspuns:

Nu, deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul lucru de care ar trebui să îţi fie ruşine e că îţi pasă de ce crede lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| CichasEmo a răspuns:

Nu,deloc! Si mie imi place muzica clasica si opera.

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Ar trebui sa fi foarte mandru. jazz-ul este un gen foarte bun, superior cu mult altor genuri. sunt sigur ca niste cocalari s-au ras de tine ca asculti muzica veche. pe aia atat ii duce capu, sa faca ce face si turma, nu-i baga in seama.

| Fresh a răspuns:

Nu Doamne Fereste, de ce sa fie vreo rusinestraight face este cel mai greu si cel mai calitativ gen de muzica happy