| Silvara a întrebat:

Ei bine, nu este o intrebare dar eu personal aproape pe toate site'uri'le mele am simtit nevoia de a face un tribut pentru marele compozitor, cântăreț, poet, chitarist, John Lennon de la The Beatles care daca astazi ar mai fi trait ar fi implinit 70 de ani! Cei care sunteti fani, haideti ca macar acum, la 70 de ani sa ii uram un "La multi ani!".
Happy B'day, Lennon! R. I. P! (:
Uitati aici sunt melodiile mele preferate :
http://www.youtube.com/watch?v=lGHJ4LP67WA
http://www.youtube.com/watch?v=VM0Z75KEd_o&feature=relat ed
Cel mai frumos "raspuns", primeste funda.(:
(Daca sunteti gutari si restul, plecati de aici si nu lasati comentarii urate, nu merita asa ceva!)

Răspuns Câştigător
| Sinedd a răspuns:

Melodia mea preferata e Imagine, iar de la Beatles Let It Be, le ascult de fiecare data cand pun castile pe urechi, seara, inainte sa ma culc. Acuma ma gandesc la fiecare melodia de-a lor sa scriu Happy Birthday John Lennon. Daca asculti profund la melodia Imagine cred ca iti dai seama la ce se refera. Din cate stiu John Lennon, a fost peacemen...nu-mi plac astia de pe youtube cand scriu burn In Hell Chapman, asta e... daca era John Lennon nu spunea el asta.

1 răspuns:
| Sin a răspuns:

Ma bucur sa vad tineri care asculta muzica buna si care au habar de Lennon.Mai mult n-am ce spune.